Mājas > Sazinieties ar mums
Tel: + 86-29-86105123
Fakss: + 86-29-86513529
E-Mail:Manager@rejeegroup.com
Adrese: Rm 10802, Block B, Kairui Building, Siaņa ekonomiskās attīstības zona, Ķīna.
Pārvaldnieks

Vadītājs: Eva Hui

E-pasts:EVA@rejeegroup.com

Pārdošanas vadītāju

Pārdošanas vadītāju: Natalie

E-pasts: Natalie@rejeegroup.com

Pārdošanas pārstāvis

Tirdzniecības pārstāvis: Eric

E-pasts:Eric@rejeegroup.com


Pārdošanas pārstāvis: Vincent

E-pasts:Vincent@rejeegroup.com


Pārdošanas Merchandiser

Pārdošanas Merchandiser: Emma

E-pasts:Emma@rejeegroup.com

Pārdošanas Merchandiser: Thomas

E-pasts:Thomas@rejeegroup.com

Pēc pārdošanas pakalpojumus

Pēc pārdošanas pakalpojumu: Jason

E-pasts:Jason@rejeegroup.com


Pēc pārdošanas pakalpojumu: Kevin

E-pasts:Kevin@rejeegroup.com


Tehniskie darbinieki

Tehniskais personāls: Alan

E-pasts:Technical@rejeegroup.com


Kasieris

Kasieris: Julia

E-pasts:Julia@rejeegroup.com




Produkti